Obsługa klienta


Jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami naszych klientów. Informacje dotyczące produktów znajdziesz we właściwej zakładce produktowej bądź w FAQ. Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi we wskazanych źródłach, zapraszamy do kontaktu z nami. W tym celu przejdź do zakładki KONTAKT

Do pobrania

Format Rozmiar Plik
Dokumenty rejestracyjne ZIP 0.07 MB
Formularz reklamacyjny PDF 0.8 MB

Najczęściej zadawane pytania

Szczegółowe informacje dotyczące okresów gwarancji na poszczególne pamięci znajdują się w zakładce GWARANCJA. Gwarancji udzielamy bezpośredniemu nabywcy i nie ulega ona przeniesieniu. W przypadku odsprzedaży pamięci, otrzymanej np. w drodze konkursu, a więc z notką „not for sale”, gwarancja zostaje utracona.

W Niemczech, Francji oraz Austrii gwarancja na moduły pamięci wynosi 10 lat.

Okresy gwarancji na poszczególne pamięci mogą się różnić w zależności od kraju, którego gwarancja ma dotyczyć. Okres jej trwania jest uzależniony od przepisów danego kraju, więcej informacji znajduje się w zakładce GWARANCJA.

Zgodnie z warunkami gwarancji, zgłoszenie reklamacyjne prosimy składać w miejscu zakupu produktu. Prosimy zatem o zachowanie dowodu zakupu pamięci. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących naszych produktów, zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego wsparcia technicznego, które można uzyskać mailowo pod adresem support@goodram.com.

Gwarancja nie uwzględnia jakichkolwiek uszkodzeń lub ograniczeń funkcjonalności lub wydajności pamięci spowodowanych wgraniem niekompatybilnego firmware przez użytkownika, prób samodzielnej naprawy pamięci, zerwania plomb gwarancyjnych czy uszkodzeń mechanicznych. Więcej o utracie gwarancji znajdziesz w zakładce GWARANCJA.

W takim wypadku możliwe jest złożenie reklamacji bezpośrednio w naszej firmie. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem serwisu, mailowo na serwis@goodram.com. Do złożenia reklamacji niezbędny będzie dowód zakupu pamięci.

Posiadamy własną fabrykę pamięci, która znajduje się w Łaziskach Górnych na Śląsku. Tutaj odbywa się proces montażu oraz testowania wyprodukowanych pamięci. Z uwagi na procesy technologicznie, nie cały proces produkcji jest możliwy na miejscu. W wybranym zakresie współpracujemy z największymi dostawcami m.in chipów pamięci na świecie, a on 2008 roku jesteśmy partnerem technologicznym marki Toshiba.

Przed pierwszym zakupem klient zobowiązany jest dostarczyć aktualny wypis z rejestru handlowego lub zaświadczenie o prowadzeniu działalności gospodarczej, dokumenty nadania NIP, REGON oraz informacje teleadresowe. Dokumenty wraz z wypełnionym formularzem rejestracyjnym oraz kwestionariuszem można przesłać faksem (nr 32 736 90 01), e-mailem (sales@goodram.com) lub dostarczyć osobiście do siedziby firmy Wilk Elektronik SA. Wymagane do rejestracji formularze dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce Obsługa Klienta.

Aby mieć pewność pochodzenia produktu, dokonuj zakupu i sprawdzonych sprzedawców i w legalnych punktach sprzedaży. Przy zakupie sprawdź czy opakowanie jest nienaruszone, a w przypadku produktów używanych – czy plomby gwarancyjne nie są zerwane. W przypadku klientów hurtowych z branży reklamowej, na życzenie wystawiamy certyfikat autentyczności produktu, potwierdzając tym samym, że w ręce klienta trafia oryginalny produkt naszej marki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących pochodzenia nabytej pamięci, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Nie świadczymy usług odzyskiwania danych. Na rynku istnieje kilka firm specjalizujących się w tym zakresie, dlatego w przypadku utraty danych zapisanych na nośniku, prosimy o bezpośredni kontakt właśnie z taką firmą.

W przypadku wątpliwości co do posiadania oryginalnego produktu, prosimy o bezpośredni kontakt z nami na maila info@goodram.com lub serwis@goodram.com.

Jako producent nie prowadzimy sprzedaż detalicznej. Nasze pamięci można kupić przez sieć dystrybutorów i resellerów, z którymi współpracujemy. Informacje o sklepie, umożliwiającym zakup znajdziesz pod interesującym Cię produktem.

Wszystkie produkty marki GOODRAM na wstępnym etapie diagnostyki poddawane są procesowi kasowania danych.

Kasowanie danych realizowane jest w dwojaki sposób. Na sprzęcie wykrywanym przez oprogramowanie kasowanie dokonywane jest softwarowo, w przypadku gdy sprzęt nie jest wykrywany przez wewnętrzne oprogramowanie niszczenie danych dokonywane jest poprzez fizyczne zniszczenie nośnika.

Wszystkie produkty marki GOODRAM na wstępnym etapie diagnostyki poddawane są procesowi kasowania danych dlatego też wszystkie produkty zwracane klientowi są pozbawione danych.

Tak, Serwis Wilk Elektronik SA przykłada szczególną uwagę do bezpieczeństwa danych swoich Klientów. Wszystkie produkty przesłane do naszego Serwisu na wstępnym etapie diagnostyki poddawane są procesowi kasowania danych na specjalnie zaprojektowanych do tego celu platformach.