Biuro prasowe


Zobacz nasze nowości produktowe, sprawdź na jakich targach będziemy, przeczytaj o aktualnościach firmowych i pobierz notki prasowe oraz materiały graficzne.

USB na Walentynki

USB z nadrukiem - prezent na Walentynki

Prezentujemy limitowane wersje pamięci USB – UME i UUN w wersji walentynkowej

Pobierz artykuł

HL100 - nowy ssd zewnętrzny

HL100 - dysk zewnętrzny

Goodram rozszerza obecną ofertę o długo wyczekiwany dysk zewnętrzny HL100

Pobierz artykuł

irdm m.2

Nowy SSD IRDM M.2

Nowa seria SSD IRDM w formacie M.2 w ofercie Goodram

Pobierz artykuł

Nowy USB Goodram - informacja prasowa

Marka Goodram wprowadza nową pamięć USB – UME Eco Friendly to pendrive polskiego projektu z biodegradowalną obudową.

Pobierz artykuł

http://wizualizator.goodram.com/app

Zwizualizuj pamięć Goodram USB

Wilk Elektronik SA, wielokrotny zdobywca nagrody Korony reklamy w kategorii Producent upominków reklamowych, jednocześnie polski producent pamięci komputerowych, kart pamięci oraz, docenianych przez branżę reklamową, pamięci USB marki Goodram, wprowadza narzędzie usprawniające proces zamówienia dla swoich klientów.

Kliknij by przejść do wizualizatora.

Pobierz artykuł

Dyski SSD Kioxia dostępne w sprzedaży!

Wilk Elektronik SA, producent marki Goodram i oficjalny dystrybutor marki Kioxia w Polsce oraz Europie Środkowo Wschodniej, wprowadził do regularnej sprzedaży detalicznej pełne portfolio dysków SSD Kioxia.

Pobierz artykuł


Premiera modułów SODIMM 3200 MHz

Wraz z rosnącym zainteresowaniem producentów i składaczy komputerów rozwiązaniami dedykowanymi dla laptopów, Goodram poszerza ofertę pamięci SO-DIMM, wprowadzając nowe modele – przeznaczone zarówno dla graczy, jak i codziennych użytkowników notebooków.

Pobierz artykuł

Limitowana edycja jubileuszowa

Limitowane produkty uświetnią urodziny marki Goodram

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych, wraz z targami IFA 2018 rozpoczyna świętowanie 15-lecia swojej flagowej marki Goodram. Z okazji Jubileuszu, do portfolio marki obok produktów, które będą miały premierę podczas IFA, wejdą limitowane jubileuszowe wersje SSD oraz modułu pamięci DRAM.

Pobierz artykuł

SSD PX400

Linia SSD Goodram powiększa się o rozwiązanie z interfejsem PCIe

Oferta polskiej marki powiększa się o nową linię produktową PX w ramach, której oferowane będą rozwiązania oparte o interfejs PCIe w cenie zbliżonej do SSD ze złączem SATA III.

Pobierz artykuł

Aktualizacja firmware do CX300

Aktualizacja firmware CX300 Goodram

Wilk Elektronik SA, producent pamięci i właściciel marki Goodram udostępnia aktualizację firmware dedykowaną do modelu dysku CX300. Aplikacja do aktualizacji jest dostępna w zakładce DO POBRANIA.

Pobierz artykuł

CX400 SSD

Goodram przedstawia nowy SSD – CX400

Goodram prezentuje kolejną generację popularnych SSD z serii CX, dedykowanych do domowych i biurowych rozwiązań konsumenckich.

Pobierz artykuł

Flash 3D

Karty pamięci Goodram przyśpieszają do 100 MB/s dzięki zastosowaniu pamięci Flash 3D.

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marek Goodram i IRDM, odświeża swoją linię produktową kart pamięci SD i microSD, wprowadzając produkty bazujące na pamięciach Flash w technologii 3D. Zastosowanie tego komponentu w połączeniu z nowymi kontrolerami, pozwoliło uzyskać prędkości do 100 MB/s dla podstawowych produktów polskiego producenta – M1A i S1A.

Pobierz artykuł

Seria pamięci Flash IRDM

Nowa linia kart pamięci IRDM

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci pod marką Goodram rozszerza ofertę dedykowaną najbardziej wymagającym użytkownikom wprowadzając do swojej oferty serię kart pamięci sygnowaną logo IRDM. Karty pamięci z linii IRDM dostępne są w dwóch klasach wydajności i osiągają prędkości transferu do 280 MB/s, co czyni je jednymi z najszybszych na świecie. Jednocześnie zapewniają wytrzymałość nawet 300x większą względem standardowych kart pamięci.

Pobierz artykuł

IRDM DDR4 SODIMM

Goodram wprowadza moduły DDR4 SODIMM serii IRDM

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci i właściciel marek Goodram i IRDM, wprowadza do swojej oferty pierwsze moduły SODIMM DDR4 z serii IRDM stworzone z myślą o posiadaczach laptopów i małoformatowych komputerów stacjonarnych. Kilka tygodni po wprowadzeniu modułów IRDM X DDR4 DIMM, polski producent po raz kolejny rozszerza swoje portfolio produktów z linii IRDM, dedykowanych najbardziej wymagającym użytkownikom.

Pobierz artykuł

IRDM by GOODRAM

IRDM - seria pamięci dla profesjonalistów

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci i właściciel marki Goodram, dynamicznie rozszerza swoją propozycję produktową dla najbardziej wymagających użytkowników, tworząc nową markę – IRDM. Jest to odpowiedź na ogromne zainteresowanie użytkowników produktami polskiego producenta.

Pobierz artykuł

Polski Wilk ostrzy sobie zęby na Japonię

Japonia to kraj innowacji i postępu technicznego, ale też rynek trudny, hermetyczny i zdominowany przez lokalne marki. Jakie szanse mają zatem na zaistnienie tam firmy z zewnątrz? Polski producent pamięci komputerowych postanowił spróbować swoich sił i rozpoczyna właśnie podbój trzeciego największego rynku technologii informacyjnych (ICT) na świecie. Czy Japonia przyjmie nas z otwartymi ramionami?

Pobierz artykuł

IRDM Ultimate SSD

Goodram prezentuje najszybszy SSD z linii IRDM

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci i właściciel marek Goodram i IRDM dołącza do swojej oferty wydajny SSD oparty o interfejs PCIe 3.0 x4. SSD IRDM Ultimate osiąga prędkości do 2 900 MB/s przy maksymalnej liczbie operacji (IOPS) do 270 000 na sekundę. Jest to kolejna obok SSD IRDM i IRDM Pro propozycja polskiego producenta dla najbardziej wymagających użytkowników.

Pobierz artykuł

DDR4 IRDM X

Linia pamięci IRDM przyśpiesza z modułami IRDM X

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marek Goodram i IRDM, rozszerza linię szybkich modułów pamięci o model IRDM X DDR4 w formacie DIMM.

Pobierz artykuł

SSD IRDM GEN.2

Goodram wprowadza na rynek drugą generację SSD IRDM

Wilk Elektronik SA polski producent pamięci i właściciel marek Goodram oraz IRDM, wprowadza na rynek drugą generację SSD IRDM w formacie 2,5” opartego o pamięci MLC. Odświeżony SSD uzupełnia ofertę polskiego producenta o wydajne, wytrzymałe i jednocześnie dostępne cenowo rozwiązanie w najbardziej uniwersalnym i dostępnym standardzie SATA III.

Pobierz artykuł

Moduły pamięci DDR4 IRDM

Goodram wprowadza do swojej oferty moduły pamięci IRDM DDR4

Goodram wprowadza do swojej oferty moduły pamięci IRDM DDR4 dedykowane graczom, entuzjastom i profesjonalistom Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marki Goodram, dodaje do swojej linii produktów o wysokiej wydajności moduły IRDM DDR4, łączące atrakcyjny design, wysoką wydajność, niezawodność i dostępną cenę. Jest to kolejny krok w stworzeniu kompletnej oferty pod szyldem IRDM.

Pobierz artykuł

Zestaw pamięci Flash

Goodram wprowadza drugą generację pamięci przenośnych All-in-One rozszerzając rozwiązanie o złącze USB Typu C™

Do oferty Wilk Elektronik S.A., polskiego producenta pamięci masowych pod marką Goodram, dołącza druga generacja rozwiązania All-in-One, łączącego w sobie funkcjonalność pięciu produktów. Pamięć – Goodram M1A5 to prawdziwie uniwersalna pamięć przenośna, umożliwiająca przenoszenie danych pomiędzy urządzeniami nowej jak i starszej generacji – komputerami, smartfonami, tabletami, telefonami, aparatami fotograficznymi, kamerami czy dronami, wyposażonymi w różne złącza.

Pobierz artykuł

M1A0 Android

Goodram prezentuje nowe karty pamięci dla urządzeń z systemem operacyjnym Android™spełniające wymagania Application Performance Class 1 (A1).

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci masowych marki Goodram, wprowadza do swojej oferty karty pamięci microSD™ spełniające wymagania Application Performance Class 1 (A1) zawarte w standardzie SD 5.1 organizacji SD Association. Oznaczenie A1 gwarantuje użytkownikom urządzeń mobilnych z systemem Android optymalną wydajność i kompatybilność użytych w nich kart pamięci.

Pobierz artykuł

GOODRAM na Embedded 2018

Goodram Industrial(nie) na Embedded World 2018

Już wkrótce, bo w terminie od 27 lutego do 1 marca odbędą się jedne z największych międzynarodowych targów branży przemysłowej i systemów wbudowanych – Embedded World 2018 w niemieckiej Norymberdze. Wśród wystawców z całego świata nie zabraknie polskiego akcentu. Swoją ofertę zaprezentuje marka Goodram Industrial, której właścicielem i producentem jest firma Wilk Elektronik SA z Łazisk Górnych.

Pobierz artykuł

Linia produkcyjna

Inwestycja w maszyny produkcyjne

W ramach wartej milion Euro inwestycji, na terenie nowoczesnej hali produkcyjnej polskiej firmy stanęły jedne z najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych maszyn do montażu powierzchniowego serii Panasonic NPM-D2. Co więcej, maszyny zakupione przez Wilk Elektronik SA będą pierwszymi tego typu zainstalowanymi przez Panasonic w Europie.

Pobierz artykuł

GOODRAM Industrial

Goodram prezentuje rozwiązania dla przemysłu

Firma Wilk Elektronik SA, producent marki Goodram, to jedyny europejski producent pamięci komputerowych. Ponad 20 letnia specjalizacja w dziedzinie pamięci komputerowych pozwoliła producentowi na wprowadzenie serii pamięci Goodram Industrial dedykowanej profesjonalnym rozwiązaniom przemysłowym.

Pobierz artykuł

Korony Reklamy

Korona Reklamy 2017 ponownie w rękach Wilk Elektronik SA

Wilk Elektronik SA, polski producent pamięci komputerowych oraz nośników pamięci, został uhonorowany nagrodą „Korony Reklamy” w kategorii Najlepszy Producent Upominków Reklamowych. To kolejne już wyróżnienie dla firmy w Plebiscycie organizowanym co roku podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw.

Pobierz artykuł

Logotypy

Format Rozmiar Plik
Wilk Elektronik SA PDF 0.08 MB
Goodram ZIP 15 MB
IRDM PDF MB

Zdjęcia

Format Rozmiar Plik
Zdjęcia firmy ZIP 63 MB

Materiały reklamowe

Format Rozmiar Plik
Katalog produktów Goodram PDF 11 MB