Klauzula zrzeczenia się odpowiedzialności


Strona internetowa  www.goodram.com i newsletter mają na celu dostarczanie informacji na temat Wilk Elektronik SA oraz naszych produktów i usług.
Dokładamy wszelkich starań aby ww. informacje były aktualne, dokładne i kompletne.
Informacje te są prezentowane jako ogólna informacja handlowa i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego.
Wilk Elektronik SA nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy, pomyłki lub nieścisłości w zakresie powyższych informacji.
Wobec powyższego wykluczone jest wnoszenie roszczeń o szkody czy straty wynikłe bezpośrednio lub pośrednio z tytułu korzystania z naszej strony internetowej lub newslettera oraz zamieszczonych tam informacji.
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany, w dowolnym czasie, zawartości naszych stron internetowych. 

Nasza strona internetowa może zawierać linki do zewnętrznych stron internetowych podmiotów trzecich, na których treści nie mamy żadnego wpływu.
W związku z tym nie możemy wziąć odpowiedzialności za ich zawartość.
Za treści podlinkowanych stron zawsze odpowiada dany dostawca lub operator strony. Strony te zostały sprawdzone pod kątem ewentualnej niezgodności z prawem, w momencie ich podlinkowania. Jeżeli dowiemy się o przypadkach naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy odnośne linki.
Należy również pamiętać, że po opuszczeniu naszej strony internetowej, inne strony mogą mieć inną politykę prywatności i warunki, które są poza naszą kontrolą. Prosimy o zapoznanie się z Polityką Prywatności tych stron, jak również z ich „Warunkami Korzystania z Usług” przed podjęciem jakiejkolwiek działalności lub zamieszczeniem jakichkolwiek informacji.