Marka GOODRAM Industrial


GOODRAM Industrial to oferta produktów przeznaczonych do stosowania w rozwiązaniach przemysłowych, wymagających pracy w trudnych warunkach.

O marce GOODRAM Industrial

Marka przemysłowa powstała z potrzeby tworzenia niezawodnych i wytrzymałych pamięci dla zaawansowanych technologii przemysłowych. Marka obejmuje serię kart pamięci, SSD oraz modułów pamięci, mających zastosowanie w wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach przemysłowych. GOODRAM Industrial to marka dostarczająca, oprócz gotowych produktów, również kompleksowe usługi serwisowe i wsparcie techniczne dla przedsiębiorstw.

Co nas wyróżnia?

Każda wyprodukowana pamięć jest poddawana testom funkcjonalnym i kontroli zgodności ze specyfikacją, co pozwala zapewnić naszym produktom niezawodność i zagwarantować spokój ducha projektantom systemów przemysłowych oraz ich użytkowników.

Testy są przeprowadzane przez wewnętrzny zespół laboratoryjny i dział R&D zgodnie z globalnymi standardami, przy użyciu naszych własnych, zaprojektowanych w fabryce platform testowych.

Wysoki poziom jakości jest dodatkowo wspierany przez specjalnie zaprojektowane maszyny testowe do procedur sztucznego starzenia, które pozwalają wyeliminować wczesne awarie występujące w początkowym okresie cyklu życia produktu. To wszystko sprowadza się do zagwarantowania klientom najwyższej niezawodności pamięci przez cały okres jej użytkowania.

Na pierwszym etapie współpracy szczegółowo omawiamy potrzeby klienta i zakres naszej oferty. Na podstawie oczekiwań klientów, opracowujemy dedykowane rozwiązania, które często wykraczają daleko poza to, co oferowane jest jako standard. Nasi klienci mają świadomość, że nie tylko oferujemy produkty, ale również zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne i dostarczamy najwyższą jakość.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów:
– tworzymy indywidualne kody produktów
– opracowujemy zabezpieczenia danych
– wdrażamy dedykowane procedury i platformy testowe
– dostosowujemy proces technologiczny do potrzeb klienta
– opracowujemy systemy walidacji

Entuzjazm, z jakim przystępujemy do pracy pozwala nam popatrzeć na każdy projekt indywidualnie i oferować klientowi rozwiązania wymagające dogłębnej wiedzy specjalistycznej i dużej dawki pomysłowości.

Szczególnie cenimy sobie współpracę z klientami, którzy pozwalają naszym inżynierom i specjalistom działu R&D wyzwolić duże pokłady niesztampowego myślenia, uruchomić burze mózgów, testować produkty w ekstremalnych warunkach by na koniec przedstawić ofertę zgodną z pomysłem i założeniem klienta.

Dział Sprzedaży zapewnia indywidualną obsługę każdego klienta:

– wsparcie przedsprzedażowe, umożliwiające dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta
– kompleksową obsługę klienta oraz zapewnienie dostępności specyfikowanego rozwiązania w długim okresie czasu
– wsparcie posprzedażowe w zakresie diagnostyki funkcjonalnej i środowiskowej
– indywidualne szkolenia oraz konsultacje

Wszystkie nasze działania są ukierunkowane na zapewnienie produktów najwyższej jakości. Jakość rozumiemy przez niezawodność i spełnienie oczekiwań klienta w całym wyspecyfikowanym okresie użytkowania. Jet ona dla nas główną wartością, dla której podjęliśmy decyzję o zainwestowaniu w nowoczesny park maszynowy, zaplecze diagnostyczne oraz o utworzeniu działów: Laboratorium, R&D oraz Kontroli Jakości. Szereg projektów zrealizowanych z sukcesem utwierdza nas w przekonaniu co do słuszności podjętych działań, a każdy nowy projekt jest dla nas źródłem satysfakcji.

Jeśli poszukujesz rozwiązań przemysłowych skontaktuj się z nami.