GOODRAM partnerem Alsen na PGA 2018


Już 12. października rozpoczynają się największe targi gier komputerowych w Polsce - PGA. W tym roku marka GOODRAM partneruje sieci Alsen.

PGA to 3 dni niesamowitych emocji i doznań z udziałem Alsen oraz zawodnikami ALSEN-Team – jednej z największych organizacji esportowych w Polsce. Was również nie może zabraknąć!

 W tym roku stanowisko poprowadzą ponownie znani i lubiani Szymon „Danio” Garbocz i „Namidanobaka”  – streamerka i cosplayerka oraz gracze Alsen-Team – Bartosz „bejott” Jakubowski, Marcin „mRN” Sczes, Jakub „Zavada” Zawada i Adam „AgraveiN” Skotak. Na stoisku o powierzchni ponad 180 m2 powstanie 20 stanowisk gamingowych, opartych na komponentach marek GOODRAM, oraz Trust i AOC, które doposażą stanowiska w gamingowe akcesoria (fotele gamingowe, myszki, klawiatury, słuchawki) oraz monitory. Dodatkowo, dla fanów piłki nożnej zostanie przygotowana specjalna Strefa FIFA, w której będziecie mieli okazję do sprawdzenia się w indywidualnych pojedynkach z graczami ALSEN-Teamu. Przez 3 dni zorganizujemy również turnieje w najpopularniejsze tytuły – Fortnite, CS:GO, StarCraft 2 oraz Quake.

Gracze Alsen-Team zorganizują Alsen FIFA Talent Cup, w którym zostanie wyłoniony najlepszy zawodnik w FIFA 19 do lat 16, który w ramach nagrody otrzyma profesjonalną opiekę kariery oraz gadżety ALSEN-Team.

W trakcie całych targów będziecie mieli okazję do rozmów i otrzymania autografów od czołowych graczy ALSEN-Team. Dodatkowo, na stoisku przygotowaliśmy dla Was strefę sprzedażową z atrakcyjną ofertą sprzętu gamingowego. Wszystkie wydarzenia na stoisku będą przeplatane spotkaniami z gośćmi specjalnymi i profesjonalnymi graczami. W sobotę odwiedzą nas – Grzegorz „szpero” Dziamałek, Paweł ‘innocent’ Mocek oraz Kuba „KubiK” Kubiak.

Hitem stoiska z pewnością zostanie strefa koszulek, w której każdy z was będzie mógł zakupić bluzy oraz brandowane koszulki Alsen – Back to the Game z WŁASNYM NICKIEM!


Do zobaczenia w hali 7A!