WIOSNA, CZYLI TARGI!


Ostatnia modyfikacja: 21 marca 2019

Dwa ważne wydarzenia czekają nas w nadchodzących tygodniach – w kraju i za zachodnią granicą! Drugi kwartał roku od zawsze oznaczał nagromadzenie sporej ilości imprez branżowych. My także dajemy się ponieść wiosennemu szaleństwu!

„Représentation polonaise”

Na przełomie wiosennego przesilenia mieliśmy okazję odwiedzić MtoM – Objets Connectés et Communicants, przemysłowe targi w sercu Francji, gdzie wraz z naszym dystrybutorem – SYSCOM PROREP – prezentowaliśmy specjalistyczną ofertę sub-marki GOODRAM INDUSTRIAL. Przemysłowa gałąź naszej działalności rośnie w coraz szybszym tempie, a francuskie targi MtoM były świetną okazją do spotkania z naszymi obecnymi i przyszłymi partnerami.

To jednak nie jedyna wizyta we Francji w najbliższym czasie – już 2-4 kwietnia w Paryżu odbywają się targi technologii i elektroniki użytkowej MedPi 2019. Marka GOODRAM obecna będzie na stoisku partnera i dystrybutora – TRAX Distribution. Targi MedPi to od lat jedne z najważniejszych wydarzeń tego typu we Francji – zrzeszają one dystrybutorów, retailerów oraz użytkowników końcowych. Ponad 660 marek z Europy, Afryki, Azji oraz Ameryki Południowej prezentować będzie rozwiązania konsumenckie i nowe technologie z kategorii takich jak IT & Gaming, telefonia komórkowa, smart-dom oraz trade marketing. Podczas MedPi zaprezentujemy przekrojowo naszą ofertę konsumencką oraz serię high-endowych produktów dla graczy i entuzjastów z serii IRDM.

 

Warszawskie forum przemysłowe

Koniec marca w naszym kraju to dla branży przemysłowej bardzo ważny okres. 26-29 marca w warszawskiej hali EXPO odbędzie się AUTOMATICON 2019 – największe krajowe forum, na którym spotykają się producenci i odbiorcy automatyki przemysłowej. W tym roku zdecydowanie więcej miejsca poświęcone będzie nowym technologiom, robotyce i możliwościom modelowania 3D w przemyśle.

Oferta GOODRAM Industrial idealnie wpisuje się w tę tematykę ze swoimi rozwiązaniami dla specjalistycznych zastosowań przemysłowych. Warto nadmienić, że prócz charakteru biznesowego wydarzenie to ma także rangę naukową – AUTOMATICON odbywa się pod patronatem Komitetu Automatyki i Robotyki PAN, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.