SSD IRDM PRO NANO – rewolucja na rynku technologii mobilnych


Ostatnia modyfikacja: 17 czerwca 2024

IRDM, polska marka pamięci komputerowych dla graczy i entuzjastów, należąca do Wilk Elektronik SA, z dumą przedstawia najnowszy produkt w swojej ofercie – SSD IRDM PRO NANO. Ten rewolucyjny nośnik danych, stworzony z myślą o najnowocześniejszych technologiach mobilnych, oferuje bezkonkurencyjne parametry pracy i najwyższą niezawodność w niezwykle kompaktowym formacie 2230, co czyni go idealnym rozwiązaniem nie tylko dla profesjonalistów i entuzjastów nowych technologii, ale również dla graczy korzystających z konsol przenośnych i ultrabooków.

Najwyższa wydajność w świecie gamingu

Dzięki zastosowaniu markowych komponentów oraz technologii PCIe NVMe gen. 4 x4, dysk IRDM PRO NANO oferuje bezkonkurencyjną prędkość odczytu na poziomie do 7300 MB/s oraz prędkość zapisu aż do 6000 MB/s! Takie parametry pozwalają na błyskawiczne ładowanie gier oraz aplikacji i poprawiają ogólną płynność pracy systemu. Gracze i profesjonaliści z pewnością docenią niższe przestoje i szybsze przetwarzanie danych, co jest kluczowe przy pracy z dużymi plikami i wymagającymi aplikacjami.

Jeszcze więcej miejsca na wszystkie gry i aplikacje

IRDM PRO NANO jest dostępny w szerokim zakresie pojemności – od 512 GB do 2 TB, co umożliwia dostosowanie dysku do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Ta różnorodność sprawia, że dysk jest idealnym wyborem zarówno dla posiadaczy przenośnych konsol typu handheld, którzy przechowują liczne gry, jak i dla profesjonalistów, którzy potrzebują niezawodnego dostępu do dużych zbiorów danych i materiałów.

Niezawodność potwierdzona pięcioletnią gwarancją

Jednym z najważniejszych atutów nowego dysku jest jego wysoki współczynnik TBW (Total Bytes Written), który wynosi aż 1 200 TB! Oznacza to, że dysk może przechowywać i przetwarzać ogromną ilość danych przez długi czas bez ryzyka utraty wydajności. Wysokie TBW świadczy również o trwałości rozwiązania, czyniąc go niezawodnym wyborem dla użytkowników, którzy oczekują, że ich sprzęt będzie radził sobie z intensywnym zapisem danych na co dzień.

„SSD IRDM PRO NANO to więcej niż dysk – to przemyślana odpowiedź na rosnące potrzeby rynku urządzeń przenośnych,  gdzie szybkość, niewielki rozmiar i niezawodność są kluczowe,” mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA. „Dysk został stworzony z myślą o mobilnych graczach, którzy nie akceptują kompromisów między wydajnością a mobilnością swoich urządzeń.”

Zastosowanie zaawansowanego kontrolera zapewnia stabilność i niezawodność dysku. Technologie zarządzania temperaturą, m.in. thermal throttling, chronią dysk przed przegrzaniem, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność pracy nawet podczas intensywnego użytkowania.
Wilk Elektronik zapewnia na dysk pięcioletnią gwarancję, co podkreśla zaufanie producenta do trwałości i jakości swoich rozwiązań.

Format Rozmiar Plik
Informacja prasowa PDF 0.3 MB