Spotkajmy się na targach!


Ostatnia modyfikacja: 8 stycznia 2019

Rok 2019 zaczyna się dla nas bardzo ekscytująco – w tym kwartale będzie kilka okazji do owocnych spotkań z klientami!

 

Sezon targów i eventów branżowych otwieramy w tym roku tradycyjnie na REMA Days 2019 w Warszawie – 13-15 lutego. Branżowa impreza skupiająca wszystko, co choć delikatnie ociera się o świat reklamy będzie świetną okazją do zaprezentowania naszych rozwiązań marketingowych – gadżetów reklamowych oraz pamięci Flash USB, które mamy w ofercie. Na dodatek REMA co roku jest szansą na poznanie nowych klientów i partnerów zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami marketingowymi. Już nie możemy się doczekać!

Niecałe dwa tygodnie po REMA Days będziemy już w Nurembergu w Niemczech, gdzie prezentować będziemy ofertę GOODRAM dla przemysłu podczas targów Embedded World 2019 – 26-28 lutego. Święto przemysłu i przemysłowych rozwiązań jest w naszym tegorocznym kalendarzu bardzo ważnym wydarzeniem – szczególnie, że bierzemy w nim udział jednocześnie jako wystawca oraz partner naszego dystrybutora – firmy RUTRONIK.  Udział w Embedded World jest częścią większego planu na rok 2019, który zakłada o wiele szerszą obecność na Zachodzie Europy w konsumenckich oraz specjalistycznych sektorach rynku.

Eventowo pierwszy kwartał roku 2019 zwieńczymy udziałem w 25. edycji targów Automaticon w Warszawie – 26-29 marca. Zaprezentujemy naszą przemysłową ofertę pamięci klientom krajowym w nowoczesnej hali EXPO XXI Warszawa.

 

Jeśli macie w planach odwiedzenie któregoś z powyższych wydarzeń, nie omieszkajcie zajrzeć na nasze stanowisko! Na adres marketing@goodram.com możecie dać nam znać, kiedy i którego dnia targów możemy się Was spodziewać – zapraszamy na kawę i stymulującą rozmowę o nowych możliwościach!