Nowe produkty GOODRAM


Ostatnia modyfikacja: 23 października 2019

GOODRAM zapowiedział premierę nowych produktów! Odbędzie się ona na zbliżających się targach IFA 2019 w Berlinie. Impreza rozpocznie się 6 września i potrwa do 11 września. Co szykuje lider technologii pamięci masowych?

IRDM ULTIMATE X SSD we współpracy z Ryzen AMD jest gotowy!
GOODRAM zapowiedział współpracę z AMD w zakresie nowego dysku SSD M.2 IRDM ULTIMATE X PCIe Gen 4 NVMe. Współpraca jest ściśle związana z niedawnym wprowadzeniem na rynek procesorów AMD Ryzen™ Desktop Processors trzeciej generacji oraz płyt głównych AMD X570.
To innowacyjne rozwiązanie jest w pełni kompatybilne z najnowszą wersją interfejsu PCI Express 4.0, obsługiwanego również przez chipset AMD X570 dla Socket AM4. Interfejs charakteryzuje się podwójną szybkością transferu danych w stosunku do wersji 3.0 (16 Gb/s dla wersji 4.0, 8 Gb/s dla wersji 3.0), co pozwala na uzyskanie znacznie wyższej wydajności niż dotychczas. AMD jest pierwszą firmą, która uruchomiła PCIe 4.0 na swoim pulpicie dla użytkowników indywidualnych. IRDM by GOODRAM, jak przystało na innowacyjną markę, współpracuje z AMD w celu zbudowania dysków o niespotykanej dotąd szybkości transferu danych.
Premiera ULTIMATE X odbędzie się na zbliżających się targach IFA 2019, a nowy dysk SSD trafi na półki na początku listopada.

 

Dysk IRDM PRO SSD – zbliża się druga generacja!
Kolejna duża premiera GOODRAM na targach IFA 2019 dotyczy dysku IRDM PRO SSD drugiej generacji. Flagowy model marki GOODRAM w ciągu kilku lat stał się prawdziwą legendą – wielokrotnie nagradzany i doceniany za stosunek wydajności do niezawodności.
Główną różnicą pomiędzy poprzednią generacją, a nową jest rodzaj pamięci NAND Flash. MLC zostanie zastąpiony przez 3D TLC, który już praktycznie w niczym nie odstępuje MLC i stał się szeroko stosowanym standardem. IRDM PRO gen.2 trafi do sprzedaży pod koniec września.

DDR4 3600 MHz IRDM PRO nadchodzi!
Rodzina IRDM to pod-marka ciesząca się powszechnym uznaniem, stąd GOODRAM ogłosił kolejną premierę produktu właśnie z tej gamy – IRDM PRO DDR4 3600 MHz. Pamięć jest zbudowana z precyzyjnie dobranych komponentów i testowana w najbardziej rygorystycznych warunkach, dzięki czemu entuzjaści komputerów PC i gracze będą mogli cieszyć się dobrą stabilnością systemu czy jakością transferu, nawet jeśli system pracuje z dużymi prędkościami lub przejmuje ciężką pracę wielozadaniową.
Nowe szybkie moduły 3600 MHz zadebiutują w połowie listopada.

Karty dla najbardziej wymagających
Nowe IRDM microCARDS i CARDS UHS-I U3 V30 firmy GOODRAM oferują ekstremalne prędkości dla szybkiego transferu, 4K UHD i do 10x większą wytrzymałość, co przekłada się na trwałość i możliwość nagrywania 24/7. Z prędkością odczytu do 100 MB/s i prędkością zapisu do 70 MB/s są doskonałym uzupełnieniem dla dronów, profesjonalnych aparatów, wysokiej jakości smartfonów, kamer czy wideo rejestratorów.
Premiera kart pamięci IRDM odbędzie się na targach IFA, a produkty będą dostępne w sprzedaży tydzień po wydarzeniu.