GOODRAM na IFA 2019


Ostatnia modyfikacja: 6 września 2019

Marka GOODRAM po raz kolejny pojawiła się na targach elektroniki prezentując nowe produkty, a także nowe rozwiązania dla klientów i nowy logotyp!

Wilk Elektronik, polski producent pamięci komputerowych i właściciel marek GOODRAM oraz IRDM, po raz kolejny uczestniczy w targach IFA w Berlinie (6-11.09) w roli wystawcy.

Od kilku lat to światowej klasy wydarzenie skupiające się na elektronice konsumenckiej, jest doskonałą platformą dla premier produktowych Wilk Elektronik. O tym jak istotne jest to wydarzenie, świadczy fakt, że w zeszłym roku właśnie na tych targach polski producent obchodził 15-lecie marki GOODRAM.

W tym roku ponad 200 000 odwiedzających z całego świata ma okazję zapoznać się z kompletną ofertą polskiego producenta jak i wyjątkowymi nowościami produktowymi. Dodatkowo GOODRAM zaprezentuje odmieniony wizerunek i nowe logo.

Spotkaj się z nami w Hali 17 na stoisku 303!

Na udział marki GOODRAM w targach IFA, Wilk Elektronik pozyskał wsparcie PARP w ramach Poddziałania 3.3.3 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand