Goodram Industrial uruchamia stronę internetową dedykowaną własnym rozwiązaniom przemysłowym


Ostatnia modyfikacja: 1 lutego 2023

Goodram Industrial uruchamia nową stronę przemysłową

Goodram Industrial to europejska marka pamięci przemysłowych. W związku z dynamicznym rozwojem na rynkach europejskich, uruchamiamy dedykowaną stronę internetową www.goodram-industrial.com.

Nowa witryna to narzędzie, dzięki któremu klienci poszukujący rozwiązań do aplikacji przemysłowych mogą poznać pełną ofertę marki oraz w intuicyjny sposób znaleźć interesujące produkty. Dedykowana wyszukiwarka umożliwia łatwe i szybkie zlokalizowanie produktu według poszczególnych grup: moduły pamięci, dyski SSD oraz pamięci Flash. Użytkownik otrzymał również możliwość filtrowania wyników pod kątem pojemności, formatu, temperatury pracy, typu pamięci, czy rozmiaru urządzenia. Co więcej, oferta Goodram Industrial nie obejmuje wyłącznie rozwiązań prezentowanych na stronie internetowej. Tworzymy również rozwiązania dedykowane pod konkretne, indywidualne potrzeby klienta, na co pozwala własna infrastruktura zlokalizowana na terenie zakładu w Łaziskach Górnych. W jej skład wchodzi m.in. produkcja, dział R&D, dział kontroli jakości, laboratorium oraz serwis. Całość uzupełnia wsparcie techniczne i doradztwo specjalistów na każdym kroku realizacji zamówienia.

„Od lat dostarczamy sprawdzone i cenione w Polsce i na świecie produkty związane z przemysłem. Stale poszerzamy też portfolio klientów i to z myślą o nich stworzyliśmy nową, dedykowaną witrynę internetową. Dzięki niej uzyskanie informacji o aktualnej ofercie i proponowanych rozwiązaniach jest proste i szybkie. Nowa strona to także podniesienie konkurencyjności i widoczności marki w Internecie. To idealne miejsce do zaprezentowania naszych szerokich możliwości, produktów oraz naszego profilu”, mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Pamięci Goodram Industrial znajdują szerokie zastosowanie w takich obszarach jak automatyzacja przemysłu, branża automotive, POS, Internet rzeczy, inteligentne domy, procesy produkcyjne, komunikacja publiczna i wiele innych. Marka przemysłowa powstała z potrzeby tworzenia niezawodnych i wytrzymałych pamięci dla zaawansowanych technologii. Obejmuje serię kart pamięci, USB, SSD oraz modułów pamięci, mających zastosowanie w wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach przemysłowych, pracujących często w ekstremalnie trudnych warunkach środowiskowych. Obok rozwiązań dostępnych od ręki dostarczamy również pamięci „na życzenie” klientów, zgodne z dostarczoną specyfikacją oraz wymaganiami. Gotowe produkty idą w parze z usługami serwisowymi oraz wsparciem technicznym dla partnerów biznesowych.

Obecnie strona www.goodram-industrial.com jest dostępna w wersji polskiej oraz angielskiej, jednak planujemy uruchomienie wersji niemieckojęzycznej serwisu.