Embedded World 2019


Od 26 do 28 lutego kilkuosobowy zespół handlowców z działu Przemysłu, product managerów i kierowników pod wodzą prezesa Wiesława Wilka prezentował światu rozwiązania przemysłowe GOODRAM Industrial  na tej największej w Europie i jednej z najważniejszych na świecie imprezie skierowanej do bardzo wyspecjalizowanych klientów.

Aż 40% z ponad 32.000 odwiedzających to goście spoza terenu Niemiec – przyjechali z ponad 70 krajów Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk, wydarzenie to ma więc zdecydowanie globalny charakter. Podczas tegorocznych targów swoje produkty i usługi prezentowało ponad 1.000 wystawców z 52 krajów – obecność naszej marki była więc oczywistością.

Dodatkowo ważnym elementem udziału GOODRAM Industrial w targach Embedded World 2019 było ogłoszenie zawiązania ścisłej współpracy z firmą RUTRONIK – globalnego potentata w handlu rozwiązaniami dla bardzo wyspecjalizowanych gałęzi przemysłu. Kooperacja dwóch tak rozpoznawalnych marek z pewnością wyniesie oba brandy na wyższy poziom i pozwoli na jeszcze łatwiejszy dostęp klientów do naszych skrojonych na miarę rozwiązań przemysłowych!