Ekologiczny pendrive marki GOODRAM


Ostatnia modyfikacja: 26 października 2020

Elektronika to jeden z segmentów, w których konsumenci szczególnie zwracają uwagę na to czy produkt jest ekologiczny.

Zgodnie z raportem Green Generation 2020 elektronika plasuje się na wysokim czwartym miejscu jako odpowiedź na pytanie „Przy zakupie jakich produktów bierzesz pod uwagę ekologię?”. Pierwsza trójka to produkty spożywcze, kosmetyki i produkty dla dzieci, czyli branże, w których ekologia jest już od wielu lat kluczowym tematem dla konsumentów.

Biorąc pod uwagę dobro środowiska oraz oczekiwania konsumentów, wprowadziliśmy do oferty produktowej nowy model USB, UME Eco Friendly posiadający ekologiczną obudowę. Stworzona z materiałów biodegradowalnych, ulega rozpadowi w warunkach kompostowych, kiedy już pamięć nie będzie nikomu potrzebna, z uwagi na zużycie lub lata pracy.

Po co wprowadzamy produkt sygnowany eco-friendly?

To rozwiązanie dla tych, którzy wierzą, że każde, nawet najdrobniejsze działanie w kierunku ekologii pozwoli nam wszystkim na ograniczenie zaśmiecania naszej planety i pozwoli nam dłużej cieszyć się zdrowym pięknym środowiskiem, mimo dużego postępu technologicznego.

Epidemia spowodowała, że pojęcia eko, zero waste i bio nabrały większego znaczenia w naszych domach. Jest to również związane z pracą w systemie home office i organizacją domowego biura poprzez kosze do segregacji, pracę „na baterii” w laptopie, odłączanie komórki od ładowarki po całkowitym naładowaniu, zielone rośliny oczyszczające powietrze w pokoju w którym się pracuje oraz ekologiczne sprzęty RTV oraz akcesoria

Naszym eko produktem powinien zainteresować się każdy kto:

  • lubi gadżety
  • lubi mieć backup najważniejszych danych pod ręką
  • chce przechowywać osobiste wspomnienia pod ręką
  • jest otwarty na zakup eko produktów
  • dba o zdrowie swoje i swoich bliskich
  • lubi pamiątki i drobiazgi

Atrakcyjny cenowo, a przy tym ekologiczny – wartość szczególnie ceniona przez konsumentów

Ale po co komu w dzisiejszych czasach USB?

Boimy się chmury! Choć rozwiązania chmurowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem i zaufaniem, w dalszym ciągu wiele osób niepewnie zostawia swoje dane wyłącznie w wersji online. Według raportu IBM:

51% spośród pytanych osób boi się, że dane przechowywane w chmurze mogą być przetwarzane bez ich wiedzy

49% – boi się, że do ich danych uzyska dostęp osoba do tego nieuprawniona

Na te wątpliwości z pomocą przychodzą przenośne pamięci USB, które doskonale sprawdzają się jako prosty backup najważniejszych plików. Dzięki zweryfikowanym komponentom najwyższej jakości, nasze pamięci zdają egzamin zarówno w codziennej pracy, jak i przy przechowywaniu najcenniejszych osobistych wspomnień.

Zabezpiecz się przed utratą danych – zapisuj podwójnie z UME Eco Friendly