Korona Reklamy 2017 zdobyta


Ostatnia modyfikacja: 4 września 2018

Najlepszy Producent Upominków Reklamowych

Konkurs „Korony Reklamy” jest wyróżnieniem oraz promocją dla najlepszych firm branży reklamowej, które zgłaszają się do konkurencji w czterech kategoriach: Producent Upominków Reklamowych, Importer Upominków Reklamowych, Out&InDoor i Technology. Wilk Elektronik SA może pochwalić się już dwukrotnym zdobyciem I miejsca w tym prestiżowym konkursie, w poprzednich latach zaś wielokrotnie odbierał wyróżnienia w swojej kategorii.

Nagroda „Korony Reklamy” to dla nas ogromne wyróżnienie i jednocześnie potwierdzenie dobrze wykonanej pracy, profesjonalizmu i pozytywnych relacji partnerskich oraz właściwego dopasowania naszej oferty do potrzeb i oczekiwań klientów – podkreśla Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

„Korony Reklamy” to nie jedyna nagroda, jaką otrzymał Wilk Elektronik podczas RemaDays. Polski producent pamięci odebrał w trakcie targów wyróżnienie dla dwóch swoich produktów w plebiscycie „Gifts of the Year”. W kategorii Top Idea wyróżnienie otrzymał Power Bank PB02,
w głosowaniu internetowym zaś wyróżniona została pamięć USB URA2. To kolejne już nagrody dla produktów marki GOODRAM w tym corocznym, prestiżowym plebiscycie skierowanym do branży reklamowej.

Więcej informacji na stronie Organizatora