SSD serii IRDM. Poznaj nasze flagowce


Ostatnia modyfikacja: 8 lutego 2022

SSD IRDM PRO - niezawodny dysk SATA III

SSD IRDM PRO gen.2 stworzony zostały z myślą o użytkownikach, wymagających najwyższej niezawodności i stabilności działania.

Prędkości transferu sekwencyjnego na poziomie do 555 MB/s dla odczytu i 535 MB/s dla zapisu oraz klasyczny format 2,5” z interfejsem SATA III pozwalają na znaczące przyśpieszenie osiągów komputerów nie dysponujących złączem PCI-e. Znakomity czterordzeniowy kontroler Phison PS3112-S12 oraz dopracowany firmware zapewnia pełne programowe zabezpieczenie danych, ich spójność oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania

„IRDM PRO GEN. 2 to doskonały dysk SSD SATA III o przyzwoitym poziomie szybkości i niskiej emisji ciepła, który jest odpowiedni dla tych, którzy chcą rozszerzyć przestrzeń swojego komputera na gry, filmy, muzykę i zdjęcia.” Przeczytaj całą recenzję w portalu gamemag.ru 

IRDM M.2 – gamingowy SSD z buforem pamięci DRAM

Specyfikacja dysku IRDM M.2 pozwala mu na konkurowanie z rozwiązaniami opartymi o interfejs 4.0, które z uwagi na wysoką cenę, mogą być niedostępne dla wybranych użytkowników.

Aż do 2TB pojemności i parametry pracy na poziomie 3200MB/s (odczyt) i 3000MB/s ( zapis) sprawiają, że dysk jest doskonałą propozycją dla graczy i entuzjastów oczekujących szybkiej i niezawodnej pracy sprzętu.

DRAM w SSD?

Pamięć DRAM w SSD służy cachowaniu czyli operacji krótkotrwałego przechowywania danych w pamięci podręcznej. Dane w cachu są przed zapisem grupowane co wpływa na mniejsze zużycie pamięci Flash, optymalizację zapisu oraz utrzymanie  parametru IOPS dysku na dobrym poziomie. Cache przyspiesza również odczyt dzięki technologii prefetch, która powoduje, że dane które host będzie odczytywać w następnej kolejności są pobierane z wyprzedzeniem i umieszczane w cache.

Przeczytaj recenzję dysku IRDM M.2 przeprowadzoną przez redakcję basic-tutorials.com

 

O marce IRDM

Experience no limits

IRDM to seria pamięci SSD, RAM i kart pamięci Flash wspierająca profesjonalistów oraz graczy w realizacji pasji oraz wyzwań zawodowych. Doświadczaj pasji. Bez ograniczeń.
Poznaj całą serię pamięci IRDM

KLIKNIJ

Śledź markę IRDM na FB oraz Instagramie