Maj pod znakiem targów!


Ostatnia modyfikacja: 30 kwietnia 2019

W tym roku maj jest niezwykle bogatym i ciekawym miesiącem pod względem targów i spotkań. Już za niecałe trzy tygodnie, 16 maja spotkamy się w Warszawie na Evertiq Expo. Formuła table-top oraz ciekawe wykłady na temat nowoczesnych technologii  łączą się w jedno, szczególnie interesujące dla branży elektronicznej, wydarzenie. Targi to nie tylko okazja do spotkań czy nawiązania biznesowych kontaktów, ale także możliwość wysłuchania ciekawych wykładów. Jeden z ich, w godzinach 9:30-10:00, wygłosi nasz Key Account Manager Łukasz Gawlak. Tematem wystąpienia będą „Pamięci półprzewodnikowe w przemyśle”. Serdecznie zapraszamy!
Evertiq Expo – 16 maja, stoisko 181.

Meet Point to prawdziwa gratka  dla fanów popkultury. Gaming, e-sport i fantastyka spotkają się 23-26 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oczywiście nas również nie może tam zabraknąć. Dodatkowo mamy niespodziankę – na miejscu będzie można kupić nasz sprzęt w atrakcyjnych cenach! Chyba nie musimy pytać czy będziecie?

Praktycznie równolegle, bo 23-25 maja będziemy obecni na drugim, równie ważnym wydarzeniu – Targach Film Video Foto. Jest to najważniejsza impreza branżowa w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej. Jeśli pasjonuje Cię fotografia, tematyka audio i video, jesteś ciekawy najnowszych zaawansowanych rozwiązań z zakresu grafiki komputerowej czy postprodukcji nie możesz przegapić tego wydarzenia. Odwiedź nas koniecznie,
stoisko A22.

Dziesiątki tytułów, setki stanowisk, gorące premiery, a także przedpremierowe pokazy. Warsaw Games Show 2019 – największe Targi Sprzętu Komputerowego odbędą się już za 31 dni. Od 31 maja do 2 czerwca w Ptak Warsaw Expo spotkają się miłośnicy gier komputerowych, ale nie tylko. Wydarzenie to także Festiwal Youtuberów, Strefa Wirtualnej Piłki Nożnej, warsztaty z tworzenia gier i strefa retro. Jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego fana gier komputerowych. Przy okazji zapraszamy również na nasze stoisko. Będziemy czekać z produktami w promocyjnych cenach.

 

Jeśli macie jakieś pytania, piszcie na marketing@goodram.com. Dajcie również znać, którego dnia targów możemy się Was spodziewać. Serdecznie zapraszamy!